Tasarım Lisans Ücreti - Etkin Patent Hem Tasarım Lisans kayıt hem de Tasarım lisans yenileme ücreti aynı olup 3.610 TL' dir. (KDV DAHİL). Her iki işlemi buradan satın alabilirsiniz.
Tasarım Lisans Ücreti - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TASARIM LİSANS ÜCRETİ

3253.86 ₺ + KDV 1500 ₺
Ürün Puanı:

Hem Tasarım Lisans kayıt hem de Tasarım lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Tasarım ismi alanına tasarım ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  lisans kayıt veya lisans yenileme işlemleri yapılır. Hem kayıt hem de yenileme aynı anda yapılacaksa iki ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir.

 • TÜRKPATENT Ücreti 978.56 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 1275.30 TL
 • Hizmet Ücreti 1000 TL
 • KDV Matrahı 1978.56 TL
 • KDV Tutarı %18 356.14 TL
 • Genel Toplam 3610 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

TASARIM LİSANS İŞLEM AÇIKLAMALARI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve kayıt veya yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz kayıt/yenileme yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. İstek halinde Lisans sözleşmesi tarafımızca hazırlanmaktadır. Ayrıca lisans sözleşmesi noter onaylı aslının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

3. Yapılacak tüm iş ve işlemler ve  kayıt/yenileme yapılacak tasarım bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde kayıt/yenileme işlemleri yapılmakta ve müvekkile yenileme işlemlerini yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  lisans kayıt/yenileme yazısı gelir gelmez tasarım sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Noter Onaylı Lisans Sözleşmesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
avatar

Mahmut (5 Mart 2020)

Hem lisans sözleşmesinin hazırlanması hem de verilen danışmanlık hizmeti ve öneriler nedeniyle oldukça memnun kalmamız yanı sıra hizmet ücretleri de oldukça uygun olması nedeniyle tercihimiz oldu. Bundan sonra marka da dahil tüm işlemlerimizi Etkin Patent üzerinden yapmaya karar verdik. Teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz