Patent Hakların Yeniden Tesisi Ücreti - Etkin Patent Süreye uyulamama nedeninin ortadan kalkmasından itibaren iki ay içinde Patent Hakların Yeniden Tesisi Ücreti 5.024.99 ₺’ dir.
Patent Hakların Yeniden Tesisi Ücreti - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

PATENT HAKLARIN YENİDEN TESİSİ ÜCRETİ

4508.47 ₺ + KDV 7000 ₺
Ürün Puanı:
Patent Hakların yeniden tesisi talebi, uyulamamış olan sürenin bitiminden itibaren bir yılı geçmemek üzere, süreye uyulamama nedeninin ortadan kalkmasından itibaren iki ay içinde aşağıdaki belgeleri sunmak şartıyla talep edilebilir. HAVALE İLE  ÖDEME İSE KDV DAHİL 4.435 TL' dir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 3008.47 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 1500 TL
 • KDV Matrahı 4508.47 TL
 • KDV Tutarı %18 811.52 TL
 • Genel Toplam 5319.99 TL
KATEGORİ: Patent

Paylaş

HAKLARIN YENİDEN TESİSİ HİZMET AÇIKLAMASI

1. Patent başvurusu veya patentle ilgili işlemlerde şartların gerektirdiği özen gösterilmesine rağmen, uyulması gereken bir süreye uyulamamasının patent başvurusunun reddine, geri çekilmiş sayılmasına, Kanunun 99 uncu maddesi uyarınca patentin hükümsüz kılınmasına veya diğer herhangi bir hakkın kaybına yol açması halinde, hakların yeniden tesisi talep edilebilir.

2. Hakların yeniden tesisi talebi, uyulamamış olan sürenin bitiminden itibaren bir yılı geçmemek üzere, süreye uyulamama nedeninin ortadan kalkmasından itibaren iki ay içinde "Talebe dayanak olan gerekçeler ve bunları kanıtlayıcı bilgi ve belgeler"  sunmak şartıyla talep edilebilir.

3. Talebe ilişkin olarak yapılan değerlendirme sonucu Kurum tarafından başvuru sahibi ya da patent sahibine bildirilir. Hakların yeniden tesisi talebinin kabul edilmesi halinde bu durum Bültende yayımlanır.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Talebe dayanak olan gerekçeler ve bunları kanıtlayıcı bilgi ve belgeler
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
avatar

Osman (7 Mart 2020)

tam herşey bitti derken bu yolla yeniden patentimizin devamını sağladık, teşekkürler

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz