Nevi Değişikliği Ücreti - Etkin Patent Şirketiniz adına kayıtlı tüm marka dosyalarınızın tür değişikliği için toplam Nevi Değişikliği Ücreti 472 ₺ (KDV DAHİL)’ dir.
Nevi Değişikliği Ücreti - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

NEVİ DEĞİŞİKLİĞİ ÜCRETİ

400 ₺ + KDV 1000 ₺
Ürün Puanı:
Tek bir Nevi Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda Nevi değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve unvan değişikliği için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 0 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 400 TL
 • KDV Matrahı 400 TL
 • KDV Tutarı %18 72 TL
 • Genel Toplam 472 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

NEVİ DEĞİŞİKLİĞİ HİZMET AÇIKLAMALARI

1. Ödeme ve talep alınır alınmaz, müşteri numaranız ve kayıtlı tüm başvurularınızın numaraları alınarak gün içinde Nevi değişikliği işlemi yapılmaktadır. 

2. Tek bir Nevi değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' e kayıtlı tüm dosyalarınızda Nevi değişikliği yapılmaktadır.

3. Nevi değişikliği tür değişikliği demektir. Yani örneğin LTD.ŞTİ.' nin Anonim Şirketi olması nevi değişikliği yapmış demektir.

3. Etkin Patent olarak istenen belgeler kısmında yazılı olan vekaletname ve nevi değişikliğini gösterir Ticaret Sicil Gazete Sureti gelir gelmez gün içinde nevi değişikliği işlemi yapılmakta ve başvuru sahibine değişikliğin yapıldığını gösterir bilgi ve belge e-posta olarak gönderilmektedir. 

4. Nevi Değişliği takriben 7-15 gün içinde TÜRKPATENT siciline işlenmekte ve ilgili değişikliğin yapıldığını gösterir TÜRKPATENT yazısı tarafımıza gelir gelmez başvuru sahibine gönderilmektedir.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Nevi Değişikliğini gösterir Ticaret Sicil Gazete Sureti 
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
avatar

Murat (1 Mart 2020)

Tek bir nevi değişikliği ücreti ödedik, hem marka hem de faydalı model dosyalarımızdaki LTD.ŞTİ. olan Unvanımız A.Ş. olarak değiştirildi. Hizmet kalitesi de , ücreti de gerçekten çok iyi....

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz