Marka Tescil Belge Sureti Ücreti - Etkin Patent Marka Tescil Belge Sureti Ücreti 1.540 (KDV DAHİL) kredi kart ile ödemeden sonraki bir hafta içinde Belge Aslı teslim edilmektedir.
Marka Tescil Belge Sureti Ücreti - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

MARKA TESCİL BELGE SURETİ ÜCRETİ

1386.46 ₺ + KDV 3250 ₺
Ürün Puanı:
Marka tescil sonrası devir, kayıp vs. nedenlerle marka tescil belge suretini hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi alanına MARKA İSMİ VE TESCİL NUMARASININ yazılması gerekmektedir. Ayrıca e-posta ve telefonla başvuru sahibinden teyit alınmaktadır.
 • TÜRKPATENT Ücreti 208.98 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 533.48 TL
 • Hizmet Ücreti 644 TL
 • KDV Matrahı 852.98 TL
 • KDV Tutarı %18 153.54 TL
 • Genel Toplam 1540 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

MARKA TESCİL BELGE SURETİ TOPLAM MALİYETLER

şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Marka Tescil Belge Sureti

780 ₺ (KDV Dahil) 644 ₺+KDV  1.540 ₺ (KDV Dahil)


MARKA TESCİL BELGE SURETİ İŞLEM AÇIKLAMALARI

1. Marka Tescil belgesinin bir şekilde kayıp ve/veya devir sonrası yeni sahip adına marka tescil belge sureti için ödeme ve vekaletname gönderilmesi yeterlidir. Marka tescil belge sureti yine TÜRKPATENT tarafından verilmekte ve aslı ile aynı olup tüm kurumlarda geçerli kabul edilmektedir.

2. Marka tescil iş ve işlemleri başkaca  başkaca vekil şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da marka tescil belge sureti alma işlemlerini Etkin Patent aracılığıyla yapabilirsiniz. Müvekkiller başvuru sürecinde itiraz ve karşı görüş, belgelendirme işlemleri dahil ve tescilden sonra her türlü iş ve işlemlerini önceki vekilden başka vekil firmalara da işlemlerini yaptırabilir. 

3. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle marka tescil belge sureti alınacak marka  için müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

4.
Müvekkillerden ilgili marka bilgileri doğrulandıktan sonra gün içinde işlem yapılmakta ve takriben bir hafta içinde de MARKA TESCİL BELGE SURETİNİN ASLI başvuru sahibine teslim edilmektedir.

5. Marka tescil sonrası istek halinde Marka takip ve izleme hizmeti verilmektedir. Ayrıntılar için Marka Takip ve İzleme Ücreti hizmetini  ve Marka Yayına İtiraz Ücreti hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil belgesi üzerine tescil ve koruma sağlanan emtia listesi de yer almaktadır. Ayrıca marka tescil belgesi üzerinde marka örneği (logo) dahil hiç bir değişiklik isteği kabul edilmez. Marka tescil belge üzerindeki emtia listesine ilave herhangi bir mal ve hizmet grupları ilave edilemez ancak arzu edilmesi halinde kayıtlı emtiaların bir kısmı için iptal/feragat istenebilir.


6. Marka devirlerinden sonra yeni sahip adına marka tescil BELGE ASLININ istenmesi halinde bu hizmet satın alınmalı veya önerdiğimiz daha düşük maliyetli olan MARKA TESCİL BELGE SURETİ ÜCRETİ alınabilir. 

7. Marka tescil sürecindeki tüm marka işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Tescil Ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Belgelendirme yapılacak marka başvuru numarası ve sahip bilgileri 
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
avatar

Burak (1 Mart 2020)

Tescilli markanın sureti belgesi aslı ile aynı ve yine Türk Patent kurumdan verilir. Belgemi kaybetmiştim, tavsiye üzerine ucuz olduğu için marka tescil belge suretini aldım. Teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz