Ek Patent Belgesi Ücreti - Etkin Patent Patentin verilmesine ilişkin yayımdan sonra 484.94 ₺ + KDV ücretin ödenmesi halinde ek patent belgesi sahibine gönderilir.
Ek Patent Belgesi Ücreti - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

EK PATENT BELGESİ ÜCRETİ

1001.97 ₺ + KDV 1400 ₺
Ürün Puanı:
Ek Patentin verilmesine ilişkin yayımdan sonra ilgili ücretin ödenmesi halinde ek patent belgesi alabilirsiniz. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da ek patent belgesi ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Patent/Buluş İsmi alanına patent başvuru numarası yazılmalıdır.
 • TÜRKPATENT Ücreti 211.27 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 290.70 TL
 • Hizmet Ücreti 500 TL
 • KDV Matrahı 711.27 TL
 • KDV Tutarı %18 128.03 TL
 • Genel Toplam 1130 TL
KATEGORİ: Patent

Paylaş

EK PATENT BELGESİ ALMA HİZMET AÇIKLAMASI


1. Patentin verilmesine ilişkin yayımdan sonra patent sahibi tarafından talep edilmesi ve Tebliğde belirtilen ücretin ödenmesi halinde ek patent belgesi düzenlenerek patent sahibine gönderilir.

2. Başvuru başkaca vekil şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da EK Patent Belgesi Alma işlemlerini Etkin Patent aracılığıyla yapabilirsiniz. Müvekkiller başvuru sürecinde itiraz ve karşı görüş, belgelendirme işlemleri dahil ve tescilden sonra her türlü iş ve işlemlerini önceki vekilden başka vekil firmalara da işlemlerini yaptırabilir. 

3. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle ek patent belgesi istenen dosya incelenmekte ve e-posta yoluyla da ayrıca onay alınmaktadır.

4.
Müvekkillerden ilgili patent bilgileri doğrulandıktan sonra gün içinde işlem yapılmakta ve takriben bir hafta içinde de EK PATENT BELGE ASLI başvuru sahibine teslim edilmektedir.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Belgelendirme yapılacak patent/faydalı model başvuru numarası ve sahip bilgileri 
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
avatar

Aliye (7 Mart 2020)

keşke başvurularıda buradan yapsaydık, hem fiyatlar çok iyi hem de hizmetleri....

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz